specjalizacje

 

Kancelaria Prawna Domino to

ekspert w konwergencji telekomunikacji i technologii

Począwszy od pierwszego operatora komórkowego, pierwszych umów o połączeniu sieci i pierwszych postępowań regulacyjnych Kancelaria Prawna Domino specjalizuje się w konwergentnych usługach telekomunikacyjnych, transmisji i nadawaniu programów RTV oraz nowoczesnej technologii. Granice między tymi dziedzinami stopniowo się zacierają, ale wiedza i doświadczenie z każdej z nich przynosi korzyści Klientom Kancelarii.

Beata Domino uczestniczyła w tworzeniu polskiej telefonii komórkowej, która stała się podstawą dla obecnych konwergentnych usług telekomunikacyjnych. Od lat wspiera prawnie firmy i projekty telekomunikacyjne, w tym wszelkie projekty dotyczące budowy sieci telekomunikacyjnych, wprowadzania i świadczenia usług telekomunikacyjnych, w tym także przez operatorów wirtualnych. Dzięki temu Kancelaria Prawna Domino dysponuje doświadczeniem z praktycznie każdej dziedziny telekomunikacji.

Kancelaria Prawna Domino specjalizuje się również w sprawach dostaw, licencjonowania i utrzymania systemów informatycznych, sprzętu high-tech oraz oprogramowania i unikalnych systemów komputerowych.

 

„Orzeł Temidy”

Gdy potrzeba, Kancelaria Prawna Domino pomaga Klientom także w sądzie, prowadząc głównie skomplikowane postępowania sądowe i administracyjne, np. w sprawach licencyjnych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych. Wspieramy Klientów także w sprawach karnych, w skomplikowanych sprawach cywilnych oraz w arbitrażu (w tym w Międzynarodowej Izbie Handlowej w Wiedniu).

Już w 2004 r. Beata Domino została zaliczona do grona „Orłów Temidy” – autorów 20 największych prawniczych majstersztyków – osiągnięć polskiej palestry ostatnich pięciu lat. Tytuły „Orła Temidy” zostały przyznane przez kapitułę złożoną z wybitnych ekspertów prawa oraz polityków prawników i przedstawione w tygodniku „Wprost”. Wybór do grona ”Orłów Temidy” był dokonany na podstawie analizy skuteczności prawników w 20 sprawach sądowych, uznanych za najbardziej pokazowe dokonania adwokatów i radców prawnych. Od tego czasu Beata Domino w swojej codziennej pracy dla klientów stosuje idee tego tytułu.

Kancelaria Prawna Domino podejmuje się spraw trudnych i precedensowych i ma odwagę i wytrwałość, by je prowadzić – i doprowadzać do końca. Klienci zgłaszają się do nas także, jeżeli w ich businessie zdarzyły się sytuacje kryzysowe, które pomagamy opanować i rozwiązać.

 

specjalista od transakcji gospodarczych

Kancelaria Prawna Domino pomaga, a nie przeszkadza przeprowadzać transakcje gospodarcze – często począwszy od wymyślenia dla nich prostych i skutecznych rozwiązań prawnych. By je zrealizować, przygotowujemy potrzebne dokumenty, przede wszystkim – umowy. Zwykle są one krótkie, a ich celem jest zawsze jasność komunikacji. Jest to szczególnie ważne przy skomplikowanych i innowacyjnych transakcjach i projektach, wprowadzaniu nowych usług, produktów lub systemów sprzedaży lub franczyzy. Od wielu lat Kancelaria Prawna Domino specjalizuje się także w negocjacjach krajowych i zagranicznych transakcji gospodarczych, ciesząc się z ich pomyślnej realizacji.

 

sojusznik twórców

Kancelaria Prawna Domino wspiera od lat twórców pracujących w reklamie i brandingu. Z naszą znajomością praw autorskich i własności intelektualnej nasi Klienci rozwijają skrzydła swojej twórczości.

 

znawca nieruchomości od A do Z

Od najmów na cele reklamowe poprzez najmy biur oraz najmy powierzchni w centrach handlowych (tych istniejących i tych przyszłych) do kupna i sprzedaży nieruchomości na wszelkie cele gospodarcze – Kancelaria Prawna Domino od lat zna to na bieżąco, z własnej praktyki. Dzięki temu nasi Klienci wiedzą lepiej, jak przeprowadzić transakcje w nieruchomościach – od A do Z.

 

wsparcie w sprawach bankowych

Doświadczenie Kancelarii Prawnej Domino w sprawach bankowych rozpoczęło się ponad 20 lat temu. Połączenie tego doświadczenia ze specjalistyczną wiedzą z zakresu bankowości oraz umiejętnościami prowadzenia spraw sądowych zapewnia naszym Klientom realne wsparcie – także w sprawach kredytów frankowych. W sprawach tych potrzebna jest szczególnie wykwalifikowana, rzetelna i etyczna pomoc prawna dla osób, które mają po drugiej stronie bank – i taką pomoc zapewniamy.  

© Kancelaria Prawna Domino