o nas

 

Kancelaria Prawna Domino zapewnia wsparcie prawne w businessie. Od przeszło 20 lat sprawnie i skutecznie wspieramy prawnie spółki, w tym spółki z kapitałem zagranicznym. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu i zrozumieniu businessu pomagamy je bezpiecznie zakładać, rozwijać i prowadzić. Z usług Kancelarii skorzystało już ponad 100 spółek polskich i zagranicznych, w tym czołowych spółek na polskim rynku konwergencji telekomunikacji i technologii.

Klienci Kancelarii Prawnej Domino uzyskują bezpieczną przestrzeń do rozwoju businessu. Stosowane przez Kancelarię rozwiązania prawne realizują indywidualne potrzeby biznesowe Klientów. Zapewniają Klientowi realną ochronę prawną – zarówno teraz, jak i na przyszłość. Klienci Kancelarii Prawnej Domino mają poczucie bezpieczeństwa prawnego – i swobody. 

Kancelaria Prawna Domino działa pragmatycznie i sprawnie, porozumiewając się w klarowny sposób. Daje jasne porady i współpracuje w konkretny sposób, również również po angielsku i po rosyjsku.

atuty Kancelarii Prawnej Domino to

  • rozwiązywanie problemów prawnych – tak, by nie powróciły. Problemy te są w większości skomplikowane – często wyjątkowo. Kancelaria podejmuje się ich i rozwiązuje je bezpośrednio, praktycznie i całościowo, jeżeli potrzeba – także w sądzie. Sprawy Klienta, również kryzysowe, są wyjaśniane i wprowadzane na spokojne wody.
  • pionierskie projekty – dla których Kancelaria tworzy unikalne, proste wdrożenia, unikając zbędnych komplikacji. Dzieje się tak począwszy od uczestnictwa w tworzeniu w latach dziewięćdziesiątych polskiej telefonii komórkowej, która stała się podstawą dla obecnych konwergentnych usług telekomunikacyjnych. Od lat Kancelaria uczestniczy w budowaniu nowych spółek i całych branż, nowych technologii. Dzięki temu ciągle uczymy się budować także nowe rozwiązania
  • pomocne umowy – które pomagają, a nie przeszkadzają przeprowadzić transakcje gospodarcze, także z partnerami zagranicznymi, we wszystkich dziedzinach działalności Klientów. Nawet w skomplikowanych sprawach napisane są prosto i negocjowane skutecznie także z wieloma partnerami naraz
  • rozwiązywanie sporów – najchętniej poprzez uzgodnienie i zawarcie ugód, lecz gdy potrzeba – także w sądach (cywilnych i karnych), postępowaniach administracyjnych oraz w arbitrażu (również międzynarodowym)
  • umiejętności – dokładność, odwaga i spojrzenie z lotu ptaka

– wszystko na bazie wieloletniego doświadczenia międzynarodowego. Atuty te mają także inne zespoły, ale Kancelaria Prawna Domino łączy je w unikalną całość, które pomagają Klientom w prowadzeniu businessu. 

Kancelarię prowadzi Beata Domino, doświadczony radca prawny z praktyką w Polsce i zagranicą, uczestnik wielu pionierskich projektów. Pracowała jako prawnik w zagranicznych firmach prawniczych a potem jako szef wewnętrznej obsługi prawnej dużych korporacji w Polsce. Od 1997 r. prowadzi prywatną kancelarię prawną. Udało jej się zbudować zespół wyspecjalizowanych, uprawnionych prawników, wybranych w procesie starannej rekrutacji i współpracujących od lat. Dzięki sprawnej koordynacji i pracy zespołowej, Kancelaria Prawna Domino pomyślnie współpracuje z Klientami, prawnikami wewnętrznymi Klientów oraz innymi firmami prawniczymi.

 

jak możemy pomóc?

 

© Kancelaria Prawna Domino